X
تبلیغات
ارزان موبایل

کسب درآمد از اینترنت آنقدر هم آسان نیست

ولی با کمی همت و صبر و حوصله امکان پذیر است.پس تا انتها با ما باشید

شما حتما تا به حال خیلی در مورد روش های کسب درآمد از اینترنت جستجو کرده اید. حتما به خیلی از سایت ها مراجعه کرده اید و مقالات مختلفی راخوانده اید - چه انگلیسی یا فارسی.اما هیچ کدام از این ها نتوانسته اند راه مطمئن و سریعی پیش پایتان بگذارند تا بتوانید به درآمد دلخواه خود دست یابید.حتی ممکن است این همه اطلاعات پراکنده شما را بیشتر سردرگم کرده باشد تا اینکه به شما کمک کند.حتما سوالات مهمی در ذهن شماست و به دنبال پاسخ خود سرگردان هستیدبعد از این همه جستجو شاید از خود تان پرسیده باشیدآیا واقعا راه آسان تر و سریع تری وجود ندارد؟ چه طور خیلی افراد از طریق اینترنت درآمد عالی کسب می کنند ولی من هنوز موفق نشده اممن کاملا شرایط شما را درک می کنم برای این که خودم هم 5 سال پیش دقیقا در جایگاه شما قرار داشتم. بی نهایت مشتاق بودم که راه کسب درآمد از اینترنت را کشف کنم و در این کار موفق شوم.خیلی جستجو و تحقیق کردم. به هر سایتی که فکرش را بکنید هم سر زدم و چند هزار دلارصرف خرید کتاب های خارجی از اساتید خارجی در این زمینه کردم. ماه ها طول کشید تا جواب تک تک سوالاتم را پیدا کردم و موفق به کسب درآمد عالی شدم. در اینجا من یکی از روشها رو برای دوستان قرار دادم که شما با کلیک روی بنر زیر می تونیدتوی سایت عضو بشید و از خدمات رایگان  ساخت فروشگاه فایل که سایت در اختیارتون قرار میده استفاده کنیدو شروع به آپلود فایل برای فروش کنین اگه تمام روشهارو خواستید می تونید باکلیک روی ادامه روشها به اونها دسترسی داشته باشید


ادامه روش ها


  

شما باید حد اقل دو ماه روزی بیست فایل آپلود کنید تا زمانی که فایل های شما زیاد و فروشگاه شما در موتورهای جستجو جا بیفتد.یعنی روزی حداقل دو ساعت کار با اینترنت بعد از دو ماه شما حد اقل ماهی یک میلیون درآمد خواهید داشت که به مرور بیشتر هم می شود...تا مرز چهار میلیون .شما بعد از این مدت دیگر نیازی نیست روزی دو ساعت کار کنید ولی فراموش نکنید که باید همیشه فروشگاه را بروز کنیدهمین ولی شما برای آپلود کردن فایل نیاز به مقالات و تحقیقات  آماده در قالب ورد یا پی دی اف داریدکه اگه خودتون داشته باشید چه بهتر ولی اگه نداشته باشید باید فایل تهیه کنید.ما در این جا برای شما فایل ها را در بسته های دویست و پنجاه تاییآماده کرده ایم که همه بسته ها شامل 250 فایل متنوع از قبیل مقاله تحقیق پایان نامه پروژه کارآموزی کارورزی طرح توجیهی طرح تولیدی مقالات علمی و... می باشند ضمنا فایلهای هیچ کدام از بسته ها تکراری نمی باشد

بسته فایل 1 شامل 250 فایل          حجم فایل 119 مگابایت

بسته فایل 2 شامل 250 فایل          حجم فایل 45 مگابایت

بسته فایل 3 شامل 250 فایل          حجم فایل 40 مگابایت

بسته فایل 4 شامل 250 فایل          حجم فایل 26 مگابایت

بسته فایل 5 شامل 250 فایل          حجم فایل 47 مگابایت

بسته هدیه آموزش کسب درآمد از طریق فایل به ارزش 10000 تومان  به قیمت رایگان به خریدار هر کدام از بسته ها هدیه داده می شودقیمت خرید یک بسته 15000 تومانقیمت خرید بیش از یک بسته به ازای هر بسته 5000 تومان به مبلغ اضافه می گرددبرای خرید بسته ها می توانیدیک بسته یا بیشتر انتخاب و مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6037997152300704نزد بانک ملی به نام محسن شریفیان واریز و پس از واریز شماره پیگیری , تاریخ واریز ,مبلغ و تعداد بسته درخواستی را از طریق نرم افزار تلگرام یا اس ام اس به شماره همراه ما 09216377638 اطلاع دهید تا آدرس دانلود فایلها.و همچنین فایل هدیه برایتان ارسال شود

سوالات و پاسخهای بخش گیاهان کلاس چهارم ابتدایی

گیاهان موجودات پر ارزشی هستند که هم غذای خودشان را می سازند و هم منبع اصلی غذای جانوران و انسان می باشند. آدمیان نخستین، ریشه، برگ، میوه و دانه های خوراکی را جمع می کردند و می خورند. بعدها انسان می اندیشید که می تواند گیاهان مفید را پرورش دهد. پس کار کشاوری یعنی پرورش دادن گیاهان مفید.

کشاورزی

شخم زدن:

کشاورزان از هزاران سال پیش تاکنون زمین را برای کاشتن، شخم می زنند. در ابتدا این کار با دست انجام می شد. بعدها از گاو و اسب استفاده شد. امروزه تراکتور جای جانوران را گرفته است.

آب دادن:

به جهت وجود آب کم در ایران، کشاورزان برای صرفه جویی در مصرف آب، گیاهانی را می کارند که با کمک آب باران و برف رشد کرده و محصول دهند و نیاز به آبیاری نداشته باشند. به این گونه کشاورزی دیم کاری می گویند؛ مانند کشت گندم.

از بین بردن علف های هرز:

به علف های اضافی که در لابه لای گیاهان کاشته شده می روید. علف های هرز گفته می شود. از بین بردن این علف ها کار زیادی می طلبد.

مبارزه با آفت ها:

بعضی از حشرات که گیاه خوار هستند دسته جمعی به مزرعه ها حمله می کنند و قسمتی از محصول را می خورند. برای دفع حشرات مزاحم یا آفت ها، مواد حشره کش ساخته شده است. به دلیل اینکه مواد سمی هستندومصرف زید آن ها برای سلامتی انسان ضرر دارد. دانشمندان از جانورانی مانند عنکبوت یا سوسک بهره می گیرند.تا آفت ها را از بین ببرند.

  محصولات گوناگون:

بعضی از محصولات مانند گندم در بیشتر استان ها به عمل می آید. اما بعضی محصولات دیگر مانند خرما، برنج و انگور در بعضی مناطق رشد می کنند. مثلاً برنج در جایی به دست می آید که آب فراوان داشته باشد و خرما در آب و هوای گرم وخشک به دست می آید.وگردو در نقاط سرد و کوهستانی به خوبی رشد می کند.

استفاده های گونگون از گیاهان

نوشیدنی ها:

بعضی از گیاهان به صورت دم کرده و نوشیدنی مصرف می شوند مانند چای، و قهوه

ادویه :

بعضی از محصولات دیگر را برای خوش طعم کردن وخوش بو کردن غذاها استفاده می کنیم مانند انواع ادویه ها که بیشتر در کشورهای گرم و مرطوب به دست می آید.مانند فلفل ، زرد چوبه ، دارچین وزعفران

داروها:

مردم از زمان های دور، بعضی گیاهان را به دلیل اثرات داروئی آنها مصرف می کردند. مانند خاکشیر یا دانه به. امروزه هم از گیاهان دارویی استفاده های بسیاری می شود.

رنگ ها:

گیاهان در صنایع رنگرزی هم استفاده می شوند. رنگرزی در استان هایی که قالیبافی دارند رواج دارد که برای رنگ کردن پارچه یا پشم به کار می رود.

صنایع چوب :

انسان از زمان های قدیم ، از چوب درختان برای تهیّه ی تخته و ساختن در وپنجره ، میز وصندلی و وسایل دیگر استفاده می کرده است .

   پرسش های بخش 3

1- کار مبارزه با آفت ها، همیشه و در همه دوران زندگی آنها مؤثر است.

درست

نادرست  *

  2- بیشتر کشاورزان برای شخم زدن زمین های پهناور از تراکتور استفاده می کنند.

درست   *

نادرست

   3- کار کشاورزی یعنی پرورش دادن گیاهان مفید

درست   *

نادرست

  4- پرندگان کوچک در خوردن حشرات مزاحم و آفت ها مؤثر هستند.

درست   *

نادرست

  پررسش های تشریحی:

1-وقتی می خواهیم زمین را برای کاشتن آماده کنیم ابتدا چه عملی را انجام می دهیم؟

ابتدا زمین را شخم می زنیم.

 2- برای کاشت یک گیاه باید چه کاری انجام داد؟

ابتدا باید زمین را برای کشت آماده کرد و شخم زد. بعد دانه ها را پاشید و سپس زمین را آبیاری کرد. مرحله بعدی در آوردن گیاهان هرز از داخل زمین است تا زمانی که به رشد کامل خود برسد.

  3- اصلی ترین غذای انسان را چه گیاهانی تشکیل می دهند؟

گندم، برنج، سیب زمینی

  4- یاد گرفتن کشاورزی چه اثری در زندگی انسان داشت؟

توانست محصول بیشتری تولید کند و برای زمستان خود غذا ذخیره کند. دیگر مجبور نبود تمام قسمت های گیاه را بخورد. بلکه از هر گیاهی قسمت های مفید را می خورد.

  5- آیا استفاده زیاد از تراکتور برای زمین های کشاورزی پهناور مضر است؟

بله. وزن زیاد تراکتور باعث محکم و سفت شدن زمین می شودو استفاده زیاد از تراکتور برای زمین مفید نیست.

   6- کدام محصول را حتماً باید با کشت آبی زیاد نمود؟

برنج

  7- چه محصولاتی در ناحیه کوهستانی بیشتر رشد می کنند؟

گردو، بادام، درختان میوه

  8- ادویه در چه نوع آب و هوایی به دست می آید؟

گرم و مرطوب

  9- چه گیاهانی را می شناسید که مصرف دارویی و رنگرزی دارند؟

دارویی: اوکالیپتوس، گل ختمی، گل بنفشه، نعناع

رنگرزی: حنا، گردو، انار، پوست پیاز، روناس

10- شخم زدن چه فایده ای دارد ؟

با شخم زدن خاک زیرورو می شود.از سختی  آن کاسته می شود وهوا و آب می تواند به راحتی وارد خاک شود .وریشه ی گیاه هم می تواندبه راحتی در آن نفوذ کند، همچنین کود وموادّ مفیدی که در روی خاک پاشیده شده به زیر خاک می رود و علف های هرز و بی مصرف کَنده شده و از بین می روند.

11- رشد علف های هرز ، چه ضرری برای کشاورزی دارد ؟

علف های هرز مواد موجود در خاک به مصرف می رسانند و باعث می شوند مقدار محصول کم شود.

12-کشاورزان زمین ها را چند بار درسال شخم می زنند؟

در بعضی نقاط یک بار و گاهی دو بار انجام می گیرد .

13-بهترین زمان برای سم پاشی برای از بین بردن آفت ها چه زمانی است ؟

دوران نوزادی

14- چه گیاهانی پرورش داده می شوند ؟

گیاهانی که استفاده ی خوراکی ، پوشاکی و دارویی دارند ومورد نیاز انسان هستند.

15- آفت چیست ؟

به حشراتی که گیاه خوارند ودسته جمعی به مزارع حمله می کنند و قسمتی ازمحصول را می خورند ، آفت می گویند .

16- وارد کردن غذا از کشورهای دیگر چه فایده هاو ضرر هائی دارد ؟

فاید ها : 1-جبران کمبود مواد غذایی 2- استفاده از محصولاتی که در ایران نیست.

ضرر ها : 1 – خارج شدن ارز از کشور 2 – از رونق افتادن کشاورزی

نظرات (0)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد